Meeting of Minds (2p)
1v1
21m 14s
2026-08-26 20:19
Znany też jako: Footiematt
| Tryb | Rasa | Miejsce | Ranking | W | P | Seria |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1v1 |
Tau Empire
|
163 | 908 | 67 | 78 | -2 |
| 1v1 |
Orks
|
197 | 891 | 22 | 23 | 4 |
| 1v1 |
Imperial Guard
|
273 | 890 | 131 | 161 | -5 |
| 1v1 |
Dark Eldar
|
133 | 887 | 13 | 12 | 4 |
| 1v1 |
Eldar
|
132 | 885 | 19 | 22 | -1 |
| 1v1 |
Space Marines
|
341 | 883 | 34 | 42 | 2 |
| 1v1 |
Chaos Space Marines
|
219 | 873 | 36 | 43 | -1 |
| 1v1 |
Sisters of Battle
|
169 | 866 | 25 | 29 | -5 |
| 1v1 |
Necrons
|
287 | 626 | 12 | 43 | -2 |
Poziom gry na tej stronie oceniany jest wyłącznie po ratingu 1v1. Ratingi drużynowe są pokazane dla kompletności i nie wchodzą do oceny - dla trybów drużynowych prawie nie ma danych z ladderu.
Rating i pozycja to własne dane Relic, czytane z ich oficjalnego API - ta strona ich nie ustala ani nie przelicza. Odpytuje API co kilka minut i przechowuje historię, której Relic nie przechowuje. Jeśli liczba różni się od gry, ostatnie odpytanie było przed twoim ostatnim meczem.
Dostępne jest ostatnie 20 meczów. Zaloguj aby zobaczyć pełną historię meczów każdego gracza.
Meeting of Minds (2p)
1v1
21m 14s
2026-08-26 20:19
Quests Triumph (2p)
1v1
6m 26s
2026-08-26 20:10
Meeting of Minds (2p)
1v1
14m 27s
2026-08-26 19:55
Shrine of Excellion (2p)
1v1
6m 59s
2026-08-26 19:46
Outer Reaches (2p)
1v1
16m 28s
2026-08-26 19:26
Titan Fall (2p)
1v1
13m 41s
2026-08-26 19:09
Quests Triumph (2p)
1v1
9m 48s
2026-08-25 22:21
Quests Triumph (2p)
1v1
23m 11s
2026-08-25 22:00
Outer Reaches (2p)
1v1
8m 53s
2026-08-25 21:48
Meeting of Minds (2p)
1v1
4m 8s
2026-08-25 21:42
Policzone przez tę stronę na podstawie meczów raportowanych przez oficjalne API Relic. Mecze i ratingi to dane Relic; procenty tutaj to nasze podliczenie.
| Moja rasa \ Przeciwnik |
Space Marines
|
Chaos Marines
|
Orks
|
Eldar
|
Guard
|
Necrons
|
Tau Empire
|
Dark Eldar
|
Sisters
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Space Marines
|
40.0%
5
|
100.0%
2
|
50.0%
2
|
– |
50.0%
2
|
100.0%
3
|
50.0%
4
|
0.0%
1
|
66.7%
3
|
Chaos Marines
|
83.3%
6
|
0.0%
1
|
50.0%
2
|
– |
60.0%
5
|
100.0%
3
|
0.0%
3
|
100.0%
1
|
0.0%
1
|
Orks
|
62.5%
8
|
100.0%
2
|
0.0%
2
|
50.0%
2
|
50.0%
2
|
75.0%
4
|
50.0%
2
|
– | – |
Eldar
|
33.3%
3
|
66.7%
3
|
75.0%
4
|
– |
16.7%
6
|
50.0%
4
|
100.0%
3
|
– |
0.0%
1
|
Guard
|
50.0%
4
|
0.0%
2
|
100.0%
2
|
– |
28.6%
7
|
66.7%
3
|
66.7%
3
|
50.0%
2
|
100.0%
1
|
Necrons
|
50.0%
4
|
0.0%
1
|
50.0%
2
|
– |
0.0%
2
|
0.0%
4
|
0.0%
1
|
– |
0.0%
1
|
Tau Empire
|
44.4%
9
|
66.7%
3
|
50.0%
2
|
50.0%
2
|
66.7%
3
|
100.0%
2
|
0.0%
1
|
100.0%
1
|
50.0%
4
|
Dark Eldar
|
85.7%
7
|
– |
100.0%
2
|
0.0%
2
|
100.0%
1
|
0.0%
1
|
100.0%
1
|
0.0%
1
|
– |
Sisters
|
0.0%
6
|
– |
40.0%
5
|
50.0%
2
|
0.0%
4
|
100.0%
2
|
100.0%
2
|
50.0%
2
|
0.0%
1
|
Policzone przez tę stronę na podstawie meczów raportowanych przez oficjalne API Relic. Mecze i ratingi to dane Relic; procenty tutaj to nasze podliczenie.
| Mapa | Gry | W | P | Win% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Meeting of Minds (2p)
|
24 | 16 | 8 | 66.7% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Outer Reaches (2p)
|
21 | 6 | 15 | 28.6% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Titan Fall (2p)
|
20 | 12 | 8 | 60.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Battle Marshes (2p)
|
20 | 11 | 9 | 55.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Quests Triumph (2p)
|
18 | 10 | 8 | 55.6% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tranquilitys End (2p)
|
17 | 5 | 12 | 29.4% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Blood River (2p)
|
17 | 7 | 10 | 41.2% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Fata Morgana (2p)
|
16 | 11 | 5 | 68.8% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Fallen City (2p)
|
16 | 6 | 10 | 37.5% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Shrine of Excellion (2p)
|
15 | 7 | 8 | 46.7% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Deadly Fun Archeology (2p)
|
13 | 8 | 5 | 61.5% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alvarus (6p)
|
4 | 1 | 3 | 25.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mortalis (6p)
|
2 | 0 | 2 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Oasis of Sharr (8p)
|
2 | 1 | 1 | 50.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Confrontation (6p)
|
2 | 2 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vandea Coast (6p)
|
2 | 0 | 2 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Morholt Range (8p)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trivian Groves (6p)
|
1 | 0 | 1 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rhean Jungle (8p)
|
1 | 0 | 1 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasyr Lutien (6p)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Daturias Pits (8p) | 1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bloodshed Alley (6p)
|
1 | 0 | 1 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Emerald River (2p)
|
1 | 0 | 1 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Custom map #100158 | 1 | 0 | 1 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Custom map #719234 | 1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Custom map #100150 | 1 | 0 | 1 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Custom map #719224 | 1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Fata Morga (2)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Shrine of Excellion (2)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Railway (2)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Frostbite River (2)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tainted Pair (2)
|
1 | 1 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Policzone przez tę stronę na podstawie meczów raportowanych przez oficjalne API Relic. Mecze i ratingi to dane Relic; procenty tutaj to nasze podliczenie.
| Gracz | Gry | W | P | Win% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loco_YaYo | 6 | 0 | 6 | 0.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Timbo Slice | 5 | 5 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| xdivs | 4 | 2 | 2 | 50.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Hue Mungus | 4 | 1 | 3 | 25.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ¬_¬ | 4 | 3 | 1 | 75.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| skroutch | 4 | 3 | 1 | 75.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 𓁲 | 4 | 1 | 3 | 25.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Slughit3lb-Omn1s11 | 3 | 1 | 2 | 33.3% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ToxicNim | 3 | 1 | 2 | 33.3% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| woref | 3 | 3 | 0 | 100.0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||